Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Triasis Hakkında

Triasis Hakkında

Triasis, kurumsal Bilgi Teknolojileri uygulamaları için çok yönlü hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı firmamız, yeni nesil teknolojileri takip eden, yenilikçi ve üretici bir ekiple hizmet vermektedir. Sertifikalı ve alanında uzman kadromuz; yerel, bölgesel ve ulusal alanlarda faaliyet gösteren kurumların, işletmelerin ve firmaların personeli gibi hareket etmektedir. Bilişim sektöründe önde gelen teknoloji firmaları, çözüm ortaklarımızdır. Farklı sektörlerde hizmet veren kurumsal yapılar için ürünler, hizmetler, çözümler ve teknikler sağlamaktayız. Organizasyon yapımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Prensiplerimiz ve ilkelerimiz, üst düzey mühendislik hizmetleri ile donatılmıştır. Uzun vadeli hizmet anlayışımız çerçevesinde müşterilerimizin işlerinin sürekliliği için her türlü imkanımızı seferber ediyoruz.

Triasis, Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Müşteri odaklı firmamız, yeni nesil teknolojileri takip eden, yenilikçi ve üretici bir ekiple hizmet vermektedir.

Sertifikalı ve alanında uzman kadromuz; yerel, bölgesel ve ulusal alanlarda faaliyet gösteren kurumların, işletmelerin ve firmaların personeli gibi hareket etmektedir.

Bilişim sektöründe önde gelen teknoloji firmaları, çözüm ortaklarımızdır.

Farklı sektörlerde hizmet veren kurumsal yapılar için ürünler, hizmetler, çözümler ve teknikler sağlamaktayız.

Organizasyon yapımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmıştır.

Prensiplerimiz ve ilkelerimiz, üst düzey mühendislik hizmetleri ile donatılmıştır.

Uzun vadeli hizmet anlayışımız çerçevesinde müşterilerimizin işlerinin sürekliliği için her türlü imkanımızı seferber ediyoruz.