Mobil uygulamalar, günümüz teknolojisinin en önemli gereksinimleri arasında girdi. İnsanların mobil cihazlara artan rağbeti mobil uygulama sektörünü de geliştirdi. Son kullanıcının ihtiyaçlarının gözetildiği mobil uygulamalar, her ortamda kullanılabilir. Mobil uygulama, bilgiye ulaşmanın en kestirme yolu olarak görülüyor.

Mobil Uygulama
Mobil teknolojideki gelişmelere paralel olarak firmaların, kurumların ve kişilerin işlerini kolaylaştıran mobil uygulamalarla hedef kitleye daha kolay ulaşılabilir.

Mobil cihaz kullanımının arması ile birlikte mobil uygulama sektörü de giderek gelişiyor. Mobil cihazlarını kullananların yaş aralığı da genişliyor. Mobil uygulama, markalar ve şirketler için vazgeçilmez iletişim ve etkileşim aracıdır. Sektöre göre çok farklı özelliklerle tasarlanabilen mobil uygulamalar, kurumsal imajı güçlendirir, hedef kitlenin işlemlerini kolaylaştırır ve iletişim olanaklarını artırır. Müşteri hizmetleri için de pratik bir araçtır. Mobil uygulama çözümleri ile lokasyona özel hizmetler, anlık bildirimler ve iletişim sürekliliği sağlanabilir.

Triasis olarak farklı sektörlerden farklı kurumlara özel mobil uygulamalarla hem personelinizi hem de müşterilerinizi işini kolaylaştırıyoruz. Mobil uygulamanız, popüler mobil uygulama marketleri Google Play ve App Store içinde yerini alıyor. Mobil aplikasyon projeleri için en optimum ve en ideal fikirlerle mobil proje ortaklığı yapıyoruz.

Triasis mobil uygulama çözümlerinde, iOS, Android ve Windows Mobil platformları ile uyumlu mobil uygulama hizmetleri veriyoruz. iOS tabanlı iPhone, iPad ve iPod gibi Apple ürünleri için mobil uygulama çözümleri sunuyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar iOS, Android ve Windows Mobil platformlarında sorunsuz olarak çalışmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda sunduğumuz mobil uygulama çözümlerini ortak akıl anlayışı ile tasarlıyoruz. Alanında uzman bir kadro ile bireysel veya kurumsal mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Mobil aplikasyon çözümlerimiz çerçevesinde daha kısa sürede geliştirilen ve daha ekonomik hibrit mobil uygulamalar da bulunuyor. Ayrıca, ürün yelpazemizde native (yerel) mobil uygulamalar da yer alıyor.

Mobil uygulama çözümlerimizden bazıları şunlardır;

  • Native ve hibrit mobil yazılım
  • Kurumsal mobil uygulama
  • Mobil e-ticaret uygulaması
  • Mobil ödeme sistemi uygulaması
  • Navigasyon uygulaması
  • Araç e kişi takip yazılımı
  • Mikro lokasyon servisleri yazılımı
  • Yönlendirme ve bilgilendirme yazılımı
  • Sosyal medya uygulaması
  • Veri toplama uygulaması