Web yazılım, web sitesinin alt yapısıdır. Web sitesinin kullanılması ve oluşturulmasındaki hedeflerin temel taşıdır. Web sitelerinin işlevselliğinin de temelini oluşturan web yazılım uygulamaları, web sitelerinin görünmez kahramanlarıdır.

Web Yazılım

İnternet alanındaki teknolojik gelişmeler ve bu ekosistemdeki ihtiyaçlar her geçen gün artmaktadır. İhtiyaçların artmasına paralel olarak web sistemlerindeki yüksek kalite ihtiyacı da daha çok talep görmektedir. Tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilecek kod sistemi, web yazılımlarının temelidir.
Web yazılım, ürün veya hizmetlerin kolayca sunulmasını sağlar. Google reklamları desteği ile siteye trafik akışını artırmaya yardımcı olur. Kaliteli bir web yazılım, markaya güven kazandırır.

Triasis web yazılım hizmetleri

Triasis, alanında uzman mühendislerle yenilikçi web yazılım hizmetleri sunmaktadır. Müşterilere özel olarak geliştirilen web yazılımları ile ihtiyaçlara yönelik web siteleri tasarlanmaktadır. Triasis’in web yazılımların temelini oluşturan kod sistemleri, farklı ihtiyaçlara göre geliştirilmiş yazılımlar içerir.

Triasis mühendisleri; içerik yönetiminden kişiselleştirmeye, entegrasyondan kategorizasyon sistemine, arama özelliğinden ürün odaklı kodlara kadar birçok uygulama barındıran web yazılım çözümleri sunmaktadır.
Triasis’in sunduğu web yazılım hizmetlerinden bazıları şunlardır;

Intranet yazılım: Şirket içi web yazılımlarını kapsayan intranet, kapalı ağ sistemi ile çalışan bir sistemdir. Kurum içi ihtiyaçlara göre belirlenen intranet, birimler arası iletişim, belgelerin yönetimi, rapor hazırlama ve dosya paylaşımı gibi birçok şirket için amaç için kullanılabilir.

Özel yazılım: Firmaların veya kurumların özel ihtiyaçlarına göre kodlanan yazılımlardır. Şirketin hedeflerine hizmet edecek entegre ve dinamik yazılım türüdür.

Mobil uygulama yazılımı: Mobil araç veya cihazlar için geliştirilen yazılım türüdür. Android ve iOS tabanlı uygulamalardır.

Business to Business (B2B) yazılımları: Şirketlerin e-ticaret hedefleri doğrultusunda tasarlanan yazılımladır. Akıllı telefon ve tablet gibi organizasyonları da kapsar. Ürün ve hizmetlerin sergilenmesi, sipariş oluşturma ve takibi, stok durumu ve müşteri destek hizmetleri gibi birçok yazılımı birbirine bağlar.

Business to Customer (B2C) yazılımları: Son tüketiciye satış yapılan e-ticaret siteleri yazılımlarıdır. Ürün tedarikinden teslimata kadar her prosesi içerir. Online ödeme ve müşteri hizmetleri gibi alanları da içine alır. Firmaların e-ticaret hedefleri çerçevesinde ihtiyaçlara göre tasarlanır.

Triasis web yazılım hizmetleri ile kurumsal hedeflerinize daha çabuk ulaşın!